Měníme svět mediálního plánování. Daty a přístupem. Jsme digitální nadšenci se zápalem pro značky,
které chtějí růst a dobře prodávat.
#nobullshitdigital

Strategie

Nejsme překupníci mediálního prostoru. Klienty provázíme celým digitálním ekosystémem. Od nastavení cílů, přes segmentaci zákazníků až po mediální plán.

Plánování & Nákup médií

Naše mediální plány stojí na zkušenostech, datech a kontinuálním ověřování výkonu jednotlivých placementů. Díky vlastní produkci bannerů hlídáme kvalitu kampaně až do konce.

Programatika & Data

RTB, DMP, PPC nebo SOCIAL. Datové cílení posouvá online reklamu o dvě třídy výš a programatika je proto základem 80 % našich kampaní.

Analytika

Hledáme souvislosti mezi tím, co lidé dělají a co si myslí. Konverze, reach frekvence jsou základ, sledujeme ale i visibilitu, dobu zobrazení nebo ad recall.

Koho u nás potkáte?

Martin Beneš

Managing Director

O on-line reklamě toho ví Martin jako málokdo. Aby taky ne, věnuje se jí už od roku 2004. Prošel Centrum Holdings, digitální agenturou Advertures a podílel se na rozjezdu obchodu s módou Zoot. Nejlepší nápad si nechal na rok 2011, kdy s Michalem Nýdrlem založil Red Media.

Lukáš Kružberský

Business Director

Lukáš dává agenturnímu živlu Red Media štábní kulturu v duchu “nekecám a makám”. Za jeho orientací na výkon hledejte léta na vedoucích marketingových pozicích ve Vodafonu, Zootu a Etě. Díky těmto zkušenostem dobře rozumí potřebám klientů a jejich businessu.

Štěpán Tesařík

Media Director

Štěpán je náš historicky první zaměstnanec. Začínal od píky a dneska dělí svůj čas mezi budování vztahů s publishery a pilování mediálních strategií. V hlavě nosí kalkulačku a jakýkoli plán rozebere na prvočísla. Do Red Media přiběhl z běžeckého oválu pražské Dukly

Michal Nýdrle

Co-founder

Změna je jediná konstanta. Tohle motto vtiskl Michal do DNA všech firem, které zakládal. Red Media, Nydrle i Kindred Group. Je to vizionář, který neustále hledá nové cesty. Momentálně se nejvíc věnuje digitální transformaci napříč celou Publicis Groupe a aktivitám v rámci v AKA.

Milníky

2011

Red Media

Michal Nýdrle a Martin Beneš společně zakládají Red Media jako mediální agenturu specializovanou na plánování a nákup digitálních médií.

2013

Kindred Group

Red Media stojí spolu s dalšími 7 digitálními agenturami u zrodu Kindred Group. Ta během dalších let vyroste do pozice největší nezávislé komunikační skupiny v ČR.

2018

Publicis Groupe

Kindred Group kupuje globální skupina Publicis Groupe a Red Media se tak stává součástí třetí největší komunikační sítě světa.

Red Media na Instagramu

image

O inovacích a zkušenostech z digitálního marketingu píšeme na F5 mag.

Přečtěte si
nejnovější
články